Vaidile and her world full of magic!

Vaidile ir jos pasaulis, kupinas magijos!

Mes labai džiaugiamės, kad pagaliau pristatysime jums vieną moteriškiausių lietuvių švelnių Melita Rus juvelyrinių dirbinių mėgėjos „Vaidile“! Ji yra visą darbo dieną dirbanti keliautoja, fiksuojanti pasaulio grožį „Instagram“ @vstarkute (Jūs tikrai turėtumėte sekti jos „Instagram“!). Įkvėptas astrologijos, meno, klasikinės muzikos ir žmonių, „Vaidile“ taip pat yra išdidus švelnus meilužis! Taigi leiskite jūsų smalsumui vesti - perskaitykite žemiau esantį straipsnį!

Balta suknelė su šiuolaikiškais papuošalais vestuvių papuošalai

       Lietuvos mergina

Kas yra geriausias moterų draugas?
Apatinis trikotažas, kvepalai ir gera knyga.

100%juoda, ar 95%juodos ir 5%spalvos?
95% pastelinių spalvų ir šiek tiek juodos. Mano juodos spalvos apsėstas pasikeitė į įvairias pastelines spalvas, įdomius audinius ir raštus.

Ar laikote save stilingu ar madingu?
Tikriausiai stilingas. Na, aš apie tai daug negalvoju. Tai, ką aš visada bandau išreikšti savo apranga, yra minimalistinės, grynos spalvos ir įdomus grožis detalėse.

Kas jus įkvepia gyventi, mokytis ir jaustis visiški?
Žmonės. Visi, kuriuos sutikau keliaudamas, gyvendamas, studijuodami ir dirbdami užsienyje bei Lietuvoje, skaičiau apie meno ir muzikos istoriją, literatūros užsiėmimus, su kuriais užaugau, ypač savo mama, tėtis ir sesuo.

                Šiuolaikiniai papuošalai

Kaip manote, kas yra drąsa? Koks yra drąsiausias dalykas, kurį kada nors padarėte savo gyvenime?
Pradėkite/mokykitės kažko naujo ir turėkite pakankamai kantrybės ir užsispyrimo, kad tai įvaldytumėte. Taigi, aš bandžiau sutvarkyti visus savo prisiminimus ir tada iškasti drąsiausią dalyką, kurį aš kada nors padariau, tačiau viskas natūraliai lemia vieną didelį sprendimą, kurį priėmiau pačioje savo „beveik savarankiško“ gyvenimo pradžioje - Mano studijos. Mano sprendimas išstudijuoti dalyką, su kuriuo neturėjau nieko bendro, ir priėmiau tai kaip iššūkį. Dabar, kai visi prisiminimai praeina, atrodo, kad tai yra „didelis sprogimas“, mano kelionių, studijų ir gyvenimo gana daug šalių pradžia ir priežastis, dėl kurios mane supa įkvepiantys ir įdomiausi žmonės.

Kaip manote, ar drąsa atspindi madą?
Žinojimas, kas tinka jūsų, kas atspindi jūsų asmenybę ir išdidžiai ją dėvėti. 

Kokia jūsų mėgstamiausia frazė gyventi?
Pasaulis kupinas magijos.

Ko jums patinka norėti, pasakyti ar patarti kiekvienai merginai?
Jei kai kurie dalykai ne taip, kaip įsivaizdavote, nepanikuokite, svajonės išsipildo, galbūt tiesiog netikėtai.
Tikėk magiškomis netikėtumais.

  Šiuolaikinis rankų darbo karoliai

Grįžti į tinklaraštį

Palikite komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš jiems paskelbiant.