Sweet talks, love for shoes and passion for life -  interview with Aiste Svarauskaite

Saldžių pokalbių, meilės batams ir aistros gyvenimui - interviu su Aiste Svarauskaite

Antrasis mūsų tinklaraščio svečias yra Aiste Svarauskaite. Ji yra gyvenimo būdo tinklaraštininkė už tinklaraščio pagrindinio požiūrio (http://basicapproachblog.com) įsikūrusi Vilnius, Lietuvoje. Aiste akivaizdžiai mėgsta gerą gyvenimo kokybę ir, kai kalbama apie stilių, ji mėgsta tai išlaikyti paprastą, tačiau įdomų ... ir štai kur švelni. Ateina naudinga! Taigi, pažinkime ją geriau, ar ne?

Stiliaus idėjos su paltu, švelnūs papuošalai ir juodas šiluma

Aiste, prašau, prisistatyk. Kas tu esi? Ką tu veiki šioje žemėje?

Makalius. Kai nebendrauju, stengiuosi praleisti laiką protingai ir produktyviai. Aš esu mados ir grožio tinklaraštininkė, kuri daug laiko praleidžia „Instagram“, labai galingo merginų būrio, mėgėjų fotografo, boksininko, čiuožimo ir atsitiktinio bėgiko narė, „The Ultimate Dreamer“, „Coffee“ ir „Canelé“ meilužis ir keliautojas su dideliu keliautu su dideliu noras pamatyti pasaulį.

Kas yra geriausia moters draugė?

Man tai batai! Nesvarbu, ar esate įsitraukę į aukštus drabužius, ar atsidavę sportbačiams-niekada neturėsite per daug batų porų! Savo namuose turiu daugiau nei 40 porų batų ir man tai nesigėdija! Bet, žinoma, geriau turėti mylimą geriausią draugą nei visi batai.

100% juodos arba 95% juodos ir 5% spalvos?

Juoda, juoda ir juoda. Na, kartais būna šiek tiek pilkos ir baltos spalvos, tačiau pagrindas visada yra juodas.

juoda apranga su švelniais papuošalais

Kas jus įkvepia gyventi, mokytis ir būti išsipildę?

Mane labiausiai įkvepia suvokti, kad turiu daug daugiau nei žmogaus, kuris yra ne tik materialus dalykas. Jaučiuosi palaiminta, kad mane motyvuoja žmonės, kuriuos mėgstu daryti tai, kas mane džiugina. Tai nėra vienintelis dalykas, kuris mane motyvuoja, daugelis dalykų prideda prie to, pavyzdžiui, gera muzika, kokybiški filmai, įdomi knyga ir knygų parduotuvės kvapas, akių gaudymas ir įkvepiančios mados, meno, interjero ir dizaino kūrybos, naujų skonių, Kalnai ir mano tikroji meilė, jūra.

Kas tau yra drąsa? Koks yra drąsiausias dalykas, kurį kada nors padarėte savo gyvenime?

 

                                                                 

  apranga su „Dr.Martens“ ir švelniais papuošalais Apranga su „Adidas Superstarts“ ir švelniais papuošalais

Kaip manote, ar drąsa atspindi madą?

Drąsa madoje kyla taip, kaip niekas kitas to nedaro nebijodamas kitų žmonių reakcijos. Tai gamina dalykus iš medžiagų, apie kurias niekas kitas negalvos. Pasirinkti spalvas, prieštaraujančias sezonui. Arba tiesiog būti savimi, nes, deja, dauguma žmonių kopijuoja vienas kitą.

Kokie žodžiai, kuriais gyvenate?

Mažiau yra daugiau. Dirbk sunkiai ir būk malonus žmonėms. Turėkite drąsos ir būkite malonūs.

Mados tinklaraštininkė su šiuolaikiškais papuošalaisPažvelkite su šiuolaikiškais papuošalais, kuriuos „Mellow“ - Melita Rus

Grįžti į tinklaraštį

Palikite komentarą

Atkreipkite dėmesį, kad komentarai turi būti patvirtinti prieš jiems paskelbiant.